pro starší žáky

O víkendu ve hře tři družstva

sobota 3.12.
Muži A zahajují druhou polovinu základní části Národní ligy v domácí sportovní hale. V rámci 12.kola přivítají Snipers Třebíč, se kterými v prvním vzájemném utkání podlehli 5:8. Utkání začíná v 18:00 a případně ho můžete sledovat online na této adrese:
https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-163877.htm

neděle 4.12.
Starší žáci zajíždějí ke dvěma utkáním na palubovku do Žďáru n.S. Zde se utkají od 9:00 s Hippos Žďár n.S. a od 12:15 s Hippos Žďár n.S. Benjamins. Odjezd od haly v 7:45

Členské příspěvky

Do konce roku je nutné uhradit dlužné členské příspěvky. V sekci "Dokumenty ASK" je xls soubor se všemi platbami ( pouze registrovaní uživatele). Platby příspěvků jsou aktualizovány k 12.12.2011. Pokud není u Vašeho jména platba čl. příspěvků připsána a uhradili jsete ji před uvedeným datem, pak kontaktujte sekretáře.

Víkendové výsledky

Tak poslední mače letošního roku máme za sebou, teda ty soutěžní. Ještě nás čeká silvestrovský boj :-).
Jako poslední se letos do soutěží zapojili starší žáci, kteří sehráli své zápasy na palubovce, která spíše připomínala horskou dráhu, v Pelhřimově.

ASK - Spartak Pelhřimov 4:5 (0:1,3:2,1:2)
branky: Dufek 3x, Beno P.
asistence: Sláma P. 2x, Musil

Obrázek uživatele Trenťa

Starší žáci v Pelhřimově tentokrát stoprocentní

23.10.2010 pokračovala Liga Vysočiny starších žáků, tentokrát se pořádání ujali Pelhřimovští. A tak se vyjíždělo ,,v plné palb존 na palubovku, která dělá problém našim družstvům jako čert. Míčky skákaly a tak se na rozcvičce nezapomnělo i na takovou banalitu jako je 10 minutové přihrávání. A inu neslo to své ovoce. V prvním zápase se naše družstvo utkalo právě proti domácímu Spartaku. Kluci se nezalekli a vletěli do toho velice rázně. O výsledku rozhodly branky z poněkud málo vídaných pozic, ale i takové se počítají. Cenné 3 body byly na světě. Negativ v zápase bylo mnoho.

Obrázek uživatele Trenťa

Starší žáci v Třešti totálně vyhořeli!!!!

Dne 10.10 2010 odjížděli do Třeště starší žáci odehrát zápasy proti velmi produktivním týmům DDM Tornádo Jemnice a SK Jemobu.

Nisaopen 2010

Turnaj 18.9. Třebíč

Tak jako by se stalo již tradicí při zápasech v Třebíči , tak se pravděpodobně nebude hrát 7.11. ale možná!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18.9. takže s tím trochu počítejte. Ale ještě to není jisté. Oni Snipers mají na to ještě asik čas.

Starší žáci

V neděli odjezd starších žáků společně s dorostem autobusem v 7:00 od haly.

Turnaj v Bystřici n.P.

Dne 13.12.09 sehráli starší žáci další dva zápasy Ligy Vysočiny v domácím prostředí. Na rozdíl od předcházejících utkáních hraných v Bystřici n.P. jsme tentokrát hráli skoro kompletní a hned se to projevilo jak na výsledku tak i na předvedené hře.

ASK Bystřice n.P. - Snipers Třebíč 4:2 ( 3:0,0:2,1:0 )
branky: Marek Beno 2x, Fafílek, Zavadil

Zrušené tréninky 6. a 8.11.2009

Dne 6.11. a 8.11. jsou zrušeny tréninky z důvodu možnosti návštěvy zápasů ČR repre v Brně. Další tréninky již normálně.

Partneři ASK

Logo Wera Werk s.r.o.

Logo Fat Pipe

Lion Sport

Stojí za pozornost

Nadcházející události

Chceš být florbalistou