Turnaj v Bystřici n.P.

Dne 13.12.09 sehráli starší žáci další dva zápasy Ligy Vysočiny v domácím prostředí. Na rozdíl od předcházejících utkáních hraných v Bystřici n.P. jsme tentokrát hráli skoro kompletní a hned se to projevilo jak na výsledku tak i na předvedené hře.

ASK Bystřice n.P. - Snipers Třebíč 4:2 ( 3:0,0:2,1:0 )
branky: Marek Beno 2x, Fafílek, Zavadil

Do utkání jsme vstupovali s tím, že soupeři z Třebíče vrátíme porážku z prvního vzájemného zápasu, kdy jsme prohráli 0:10. Úvodní třetina nám vyšla dle našich představ.Soupeře jsme zatlačili a napadáním jsme mu nedali žádný čas na rozehrávku.To se následně projevilo v našich šancích, ze kterých jsme proměnili tři a zaslouženě se ujali vedení.Do druhé třetiny jsem vstoupili velmi špatně a karta se začala obracet. Třebíč nám vstřelila dvě branky a nebyla daleko od vyrovnání. Takže nám celkem vhod přišla přestávka před třetí třetinou. Na jejím začátku jsme vstřelili v přesilové hře naší čtvrtou branku. Do konce zápasu již ani jeden tým nedokázal využít šance a tak zápas skončil naší zaslouženou výhrou 4:2.

ASK Bystřice n.P. - Sokol Erupting Dragons H.Brod 6:4 ( 2:1,3:1,1:2 )
branky: Štěpán Sláma 2x , Zavadil ( Peza) 2x, Marek Beno, Roman Hloušek

Po prvním úspěšném utkání jsme chtěli zvládnout i druhé utkání. Motivací byla i sázka Davida Hlouška, že když kluci vyhrají oba zápasy tak jim vypere dresy( takže díky Hloušo, no spíš paní Hloušková co! ). Po celé utkání jsme měli mírnou převahu, kterou jsme korunovali i střelecky, když jsme dokázali soupeři odskočit až na stav 5:1. Pak jako by jsme mysleli, že už je vyhráno a soupeř nás začal přehrávat. Přidal i na tvrdosti tak jak už to u družstev Havl. Brodu bývá zvykem podařilo se mu zkorigovat stav na přijatelných 6:4.

+ gólmani - oba chytali dobře ( Kuba na to že chytal poprvé tak super, potřeba ale zapojit práci nohou )
+ přesilové hry - využití 2 ze 3
+ bojovnost
+ kapitán - takhle by to mělo vypadat bojovat, hecovat a někdy i seřvat ( vše je potřeba během zápasu )