Víkendové výsledky

Tak poslední mače letošního roku máme za sebou, teda ty soutěžní. Ještě nás čeká silvestrovský boj :-).
Jako poslední se letos do soutěží zapojili starší žáci, kteří sehráli své zápasy na palubovce, která spíše připomínala horskou dráhu, v Pelhřimově.

ASK - Spartak Pelhřimov 4:5 (0:1,3:2,1:2)
branky: Dufek 3x, Beno P.
asistence: Sláma P. 2x, Musil

Po nešťastné první polovině utkání, kdy jsme prohrávali 0:2 a nastřelili jsme 4x tyčku, jsme na konci druhé třetiny otočily skóre ve svůj prospěch. Když jsme během 4 minut nastříleli 3 branky. Poté jsme nepochopitelně ( úmyslně viď Pavliku ) zahráli rukou před naší bránou a domácí z volného úderu skóre srovnali. Začátek 3. třetiny jsme prospali a nechali domácí opět jít do dvoubrankového vedení.
Pak jsme již stačili pouze snížit dalekonosnou ránou :-)))))))))) Patrikem Benem. Jen za zmínku stojí, že jsme při snaze o vyrovnání nastřeli opět 3x tyčku.

ASK - Snipers Třebíč 8:4 (2:3,1:1,1:3)
branky: Beno P. 3x, Dufek 2x, Brdár 2x, Sláma P.
asistence: Musil 2x, Dufek 2x, Sláma P. 2x, Brdár

Celé utkání jsme měli pod kontrolou, i když tomu průběh třetin neodpovídá. Naší slabinou bylo proměňování střeleckých možností, kdy jsme opět trefovali tyče a nebo jsme špatně zakončili nabídnutou příležitost.