Starší žáci si připsali první body na turnaji konaném v Jihlavě dne 1.11.09.
ASK Bystřice n.P. - Tornádo DDM Jemnice 4:4 ( 0:1,3:1,1:2 )
branky: Nedoma 2x, Zavadil 2x
asistence: Nedoma 2x,Fafílek, Zavadil
Naším prvním soupeřem byl celek Tornádo DDM Jemnice. Po vyrovnaném průběhu utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. V utkání se nám vydařila hlavně prostřední část, když jsme vstřelili 3 branky a ujali se vedení 3:2. Naopak nám vyšel začátek třetí části, kdy jsme během dvou minut dvakrát inkasovaili a museli jsme dotahovat vedení soupeře, což se nám podařilo až minutu před koncem utkání. Poté jsme vedení mohli ještě strhnout na naší stranu, ale proti byl dobrý gólman soupeře.

ASK Bystřice n.P. - SK Demons Juvenis Přibyslav 3:0 ( 1:0,0:0,2:0 )
branky: Beno Marek, Zavadil, Nedoma
asistence: Hloušek Roman, Zavadil, Nedoma
V druhém zápase na nás čekal nejslabší tým soutěže. Naši převahu jsme v první třetině korunovali jedním gólem. Ve druhé třetině jsme měli také spoustu šancí, ale soupeře držel ve hře výborný gólman. Soupeř také hrozil protiútoky, ale nedokázal překonat našeho brankáře, kterým byl po oba zápasy Švéda Filip, jinak obránce, který nahradil nemocného Radka Šejnohu. Ve třetí třetině jsme prolomili střeleckou smůlu a upravili jsme výsledek na konečných 3:0, kde za pozornost stála hlavně naše chytrá poslední branka v podání Marka Beno a přihrávajícího Dominika Nedomu.

Naše sestava:
brankář: Švéda Filip
obrana: Slavíček Jakub, Fafílek Vladimír, Iša Ctibor, Sláma Pavel
útok: Nedoma Dominik, Beno Marek, Zavadil Petr, Hloušek Roman, Sláma Štěpán, Musil Lukáš, Dufek Jaroslav, Beno Patrik