12. turnaj – Třešť 10.10. 09

Na 12 turnaj, pořádaný SK JeMoBu jsme odjeli dne 10.10.09 do Třeště s osmi žáky. Turnaj byl přeložen z lednového termínu . Překvapení jsme se dočkali hned po příjezdu do haly. Oproti platným předpisům pro Ligu Vysočiny mladších žáků bylo ze strany pořadatele postaveno hřiště 40 x 20 m. Nechápu proč se teda tvoří nějaké předpisy (ligová komise je tedy asi zbytečná), ale asi se p. Hanákovi z SK JeMoBu nechtělo značit brankoviště pro menší rozměr hřiště.
V počtu ve kterém jsme odjeli to na velkém hřišti na nějaké dobré vyhlídky nevypadalo i když jsme minulý turnaj vyhráli v Okříškách. Nakonec se obavy potvrdili do puntíku, když naši ml. žáci na velkém hřišti v počtu sedmi lidí do pole odpadli v posledním zápase. Tak to vypadá, že musíme asi zlepšit fyzičku co kluci!

Naše výsledky:
Bystřice n.P. – Tornádo Jemnice 2:5
Bystřice n.P. – Havl. Brod 1:3
Bystřice n.P. – SK JeMoBu 2:9
Bystřice n.P. - Hippos Žďár n.S. 2:5

V prvním zápase jsme se dlouho rozkoukávali po hřišti a trochu jsme i hledali sami sebe na hřišti. Takže nám utekl začátek zápasu a pak jsme se marně snažili dotáhnout vedení Jemnice.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti vítězi prvního turnaje z Třeště a to H. Brodu. Velmi tvrdě hrající soupeř byl aktivnější a po technické stránce lepší,ale naši kluci to vynahradili obrovskou bojovností a dlouho jsme drželi pro nás příjemnou plichtu. Vše se rozhodlo 3 min před koncem, kdy jsme dostali branku na 2:1 a poté při snaze opět srovnat jsme inkasovali i potřetí.
Do třetího zápasu jsme šli vyčerpaní z předchozího zápasu, který nás stál mnoho sil. Projevilo se to také na výsledku. Kdy nás soupeř z SK JeMoBu jasně přehrával a zaslouženě vysoko zvítězil.
V posledním zápase turnaje jsme s Hipposem vlastně už jenom chodili. Kluci už toho měli plné zuby, ale museli jsme to se ctí dohrát což se nám celkem podařilo, když jsme alespoň výsledek upravili dvěma vstřelenými góly.

Na turnaji jsme skončili celkově na posledním místě. Jaká to podoba se začátkem loňské sezóny. Výhra a pak poslední místo.

Doufám, že na dalším turnaji, který pořádáme ve sportovní hale v Bystřici n.P. dne 25.10.2009 uhrajeme přijatelnější výsledky. Našimi soupeři na tomto turnaji budou : Pelhřimov A i B, Snipers Třebíč a Hippos Žďár n.S.
Začátek turnaje je v 9:00 hod a sraz všech hráčů je 8:15

Podporují nás v činnosti

Znak města Bystřice nad Pernštejnem
Znak města Bystřice nad Pernštejnem
Podpořil Kraj Vysočina

Český florbal

Přihlášení

Partneři ASK

Logo Wera Werk s.r.o.

Logo Fat Pipe

Lion Sport

Stojí za pozornost

Nadcházející události

Chceš být florbalistou