Muži A dovezli z Kopřivnice jednu výhru - Stav série 1:1

FBC Vikings Kopřivnice - ASK Bystřice n.P. 14:3 (2:3,9:0,3.0)
branky ASK : 7.Sláma J., 7.Prášil a 18.Chocholáč
střely na branku: 53:32
vyloučení: 0:2, využití: 0:0
diváků: 62
nejlepší hráč ASK: Dvořák O.

Utkání jsme zahájili výborně, když v čase 6:31 dává naši první branku Slama Jiří. Ihned po buly se dostal do šance Prášil Miloš a stav byl nadějný - 0:2. Domácí poté v rozmezí tří minut srovnali, ale na to zareagoval v 18.minutě Chocholáč Jaromír a vrátil nám vedení - 2:3. V druhé třetině se stalo pro nás něco nevídaného. Během prvních šesti minut jsme inkasovali 5 branek a prakticky bylo po šancích na nějaký úspěch. Katastrofální třetinu z naší strany využili domácí ještě k dalším čtyřem brankám. Druhou třetinu jsme tak prohráli 9:0, což asi historie ASK nepamatuje. Třetí třetina se již jen dohrávala a domácí nám ještě naložili další tři branky.
Stav série 1:0

neděle:
FBC Vikings Kopřivnice - ASK Bystřice n.P. 6:7p (3:2,2:1,1:3,0:1)
branky ASK: 9.Chocholáč, 13.Dvořák O., 23. Dvořák O., 46.Chocholáč, 50.Chocholáč, 55.Prášil a 63.Trentin
asistence: Prášil 3x, Dvořák O. 2x, Chocholáč a Zavadil
střely na branku: 43:29
vyloučení: 1:2, využití: 0:0
diváků: 53
nejlepší hráč ASK: Chocholáč
odskakují na rozdíl dvou branek
Ve druhém utkání tentokrát začali lépe domácí, když se ujali v 6.minutě vedení. V 9.minutě proběhl Jarda Chocholáč hřiště a přehodil ležícího gólmana domácích - 1:1. Za pouhou minutu jsme dostali klasický gól tohoto víkendu, když domácí z poloviny hřiště trefili těsně nad nohu našeho brankáře. Ve 13.minutě Prášil našel Dvořáka na zadní tyči a opět jsme srovnali - 2:2. Poté se domácí střelou po výběhu z rohu opět dostávají do vedení - 3:2. Hned v první minutě prostřední části navyšují domácí na rozdíl dvou gólů. Ve 23.minutě snižuje opět Dvořák Ondřej 4:3 a stále tak drží naše naděje v tomto utkání. Domácí ve 29.minutě ale opět odskakují na rozdíl dvou branek - 5:3. Třetí třetina přinesla hodně zajímavý průběh a asi i nejlepší florbal během víkendu. Domácí ve 43.minutě odskakují na rozdíl třech branek, když jsme nechali domácího hráče samotného před brankou - 6:3. Ve 46.minutě běžel sám na brankáře Chocholáč udělal brankářovi kličku a zasunul do prázdné brány - 6:4. Po chybě domácích uprostřed hřiště snižuje skrytou střelou z dálky v 50.minutě opět Chocholáč na rozdíl již jediné branky - 6:5. Srovnání přišlo v 55.minutě když Prášil dorazil střelu Dvořáka. Po ubráněném oslabení jsme malou chvíli před koncem mohli rozhodnout o výhře, ale Zítka před prázdnou bránou trefil obránce a následně Dvořák trefil do ruky brankáře domácího celku. Následovalo prodloužení, domácí byli neustále na míčku a čekali na příležitost ke střele. Dvakrát se dočkali, ale v bráně byl pozorný Šejnoha. Ve 3.minutě vyvezl míček z naší poloviny Trentin a první naší střelou v prodloužení rozhodl o naší výhře.