Muži A - vítězná série pokračovala i ve Žďáře n.S.

Hippos Žďár n .S. - ASK Bystřice n.P. 3:7 (2:2,1:4,0:1)
branky ASK: 2.Prášil, 20.Prášil, 25.Chocholáč, 25.Prášil, 32.Prášil, 36.Prášil, 45.Chocholáč
asistence ASK: Chocholáč 4x, Prášil, Trentin a Procházka
střely na branku: 37:30
počet vyloučení: 3:3
využití: 0:2
diváků: 106
nejlepší hráč ASK: Prášil Miloš

Do Žďáru n.S. jsme zajížděli se sérií čtyř vítězství v řadě. Tuto sérii jsme samozřejmě chtěli natáhnout a to se nám po zlepšeném výkonu od druhé třetiny podařilo. Utkání jsme začali výborně, když už v 2.minutě Prášil překonal Kratochvíla v bráně domácích - 0:1. Jenže tato branka nás ukolébala a domácí začali mít více ze hry. To se projevilo i na výsledku, když domácí ve 12. a 16.minutě otočili stav ve svůj prospěch - 2:1. Nám se podařilo vyrovnat ve 20.minutě, když opět Prášil se štěstím dostal míček do branky domácích - 2:2. Pro domácí to bylo kruté, když nás v první třetině přestříleli 17:9!! Druhá třetina opět začala naší vstřelenou brankou, no spíše brankami. Ve 25.minutě totiž během jednoho střídání skórovali Chocholáč a Prášil - 2:4. Na další branku se čekalo do 32.minuty, když opět Prášil využil zaváhání domácí obrany - 2:5. Po malé chvíli měli domácí možnost snížit stav utkání, neboť byl vyloučen Tomáš Trentin. I přesto, že nás domácí mačkali jako citrón, tak se jim nepodařilo vstřelit branku a to hlavně zásluhou skvěle chytajícího Palečka, ale i díky brankové konstrukci, která byla během přesilovky dvakrát nastřelena. Poté byli vyloučení domácí za bránění ve hře a prakticky z první střely na bránu (v přesilovce) jsme ji využili opět Prášilem - 2:6. Domácím se ve 40.minutě podařilo přece jen snížit střelou Dvořáka F. - 3:6. Třetí třetina přinesla dobývání naší branky domácími. Jenže ve 45.minutě domácí Pátek nedovoleně atakoval Prášila a byl vyloučen na 5.minut. Ještě v téže minutě Chocholáč po přihrávce Procházky přes celou šířku hřiště zvyšuje naše vedení na 3:7. Ve 47.minutě Mazánek fauluje domácího hráče před naší brankou a bylo z toho trestné střílení, které Paleček v klidu zlikvidoval. I když domácí měli stále mírně navrch, tak se jim přesto nepodařilo alespoň snížit stav utkání. Konečný výsledek 3:7 nás momentálně posunul s dvaceti body již na třetí místo Národní ligy.
Sestava: Paleček J., Šejnoha - Mazánek, Zítka, Procházka, Mach - Chocholáč, Prášil, Dvořák O. - Zavadil, Trentin, Sláma J. - Sláma P., Paleček P., Dufek J.ml.

Příští utkání hrajeme v domácí sportovní hale v sobotu 22.11.2014.
Soupeř: Paskov Saurians.
Začátek: 17:00