Těsná prohra s Táborem ve 4.kole II.ligy

Obrázek uživatele Trenťa

Slibný začátek zápasu pro ASK zařídil, již typický sniper Jaromír Chocholáč a poslal tým do vedení. Tento stav vydržel již do konce 1. třetiny. Ve druhé třetině se ASK dostalo do dvoubrankového vedení, když si Šakal dvakrát vyměnil míček s Jirkou Slámou a bylo hotovo, 2-0. Jenže na tento stav dokázali domácí borci zareagovat a dotáhli stav na 2-2. Konec remízové druhé třetiny spasil Mazi. když 3 sekundy před koncem vsítil branku na 3-2. Bohužel 3. perioda patřila domácím a ti 3 brankami přetáhli stav na svoji stranu, 3-5. Pro bystřické vykřesal pomyslnou jiskru naděje opět Šakal, jenže to nebylo už nic platné.

Verdikt: 1. Fbk Tábor vs. ASK Bystřice nad Pernštejnem 5-4 ( po 4. kolech mají muži nelichotivou bilanci 1-0-3).
Šance na nápravu je hned v neděli od 9:30, kdy se ASK střetne s favoritem tohoto duelu a těmi jsou Štíři České Budějovice, tak držme palce!!!!