Turnaj plný branek a vypjatých situací, turnaj Béčka:-)

Obrázek uživatele Trenťa

ASK B vs. Jihlava D - 9:8 Zápas neuvěřitelné zápletky, který se jen tak dlouho neuvidí. Náš tým si vcelku hravě pohrál v 1. třetině se soupeřem a jihlavští mladíci překvapeně civěli na skore 2:0. 2. třetina vyšla lépe znovu bystřičákům, ale Jihlava využíval našich chyb a ve smrtících brejcích dohnali druhou třetinu do vyrovnaného stavu 4:4. V etřetí třetině se to stalo. Jihlava nás deklasovalo na začátku 4 rychlými brankami a psychicky i fyzicky se zdálo celkem nemožné seběvědomé Jihlaváky nějak poslat zpátky na zem. Zkušenosti borců z A týmu se ukázali v tomto případě neutuchající a hořkost porážky by jsme nepřekousli jen tak lehce. Trenťa, (Taťka) Šakal, Ondra, rozpoutali vlnu 5 rychlých branek v rozmezí 5 minut a dotáhli výsledek na 9:8. Statistiky: Branky: Šakal 4x, Ondra 3x, Trenťa 2, Asistence: Šakal 2x, Ondra 4x, Trenťa 1x, Kouki 2x. Parádní způsobem zachytal i Paťas a potvrdil tak svoji vzrůstající formu, Nebýt jeho zápas by byl těžko zvládnutelný. V útoku parádně zastupovali Keňa, se Síťou, obrana Martin a Duf.

ASK B vs. Tatchenta Zhoř - 5:8 Tatchenta do zápasu vstupovala s tím, že chce urvat postup do 3.ligy. Jejich cíl byl znát hned v úvodu, ale Šakal s Ondrou v první minutě ukázali svoji silnou zbraň, přihrávka na bližší tyč a uklízecí práce Ondry. Trend ale nepokračoval a síly docházeli bleskurychle. Kouki a Síťa se prosadili a volali po obratu. Na to už jsme se ale nezmohli. Prohra byla bohužel zasloužená, čemuž nepřišpěli ani rozhodčí, kteří po celý turnaj byly jasně proti nám. Branky: Šakal 2x, Ondra 1x, Kouki 1x, Síťa 1x